Tool | Wax | Diğer

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
-3%

Enjoi

Enjoi Spectrum Rails Multi 5’li Set

rating

₺815,36

₺840,00

Vergiler Hariç: ₺815,36

Enjoi Spectrum Rails Multi 5’li SetEnjoi Spectrum Rails Multi 5’li Set yanında sticker paketi hediye.Bir paket içerisinde 10 adet, 5 çift vardır. Pakete montaj için gerekli olan vidalar dahildir.Mumsuz, traşsız uzun kayışlar için…Enjoi, profesyonel kaykaycı Marc Johnsen tarafından kurulmuştur. Reklamlarında içeriği kaykay ve kaykay olmayan konuları karıştırarak işlerler. Herhangi bir kalıba yada tarza sığdırılamayan oldukça orjinal bir kurumsal kişiliğe sahip olan Enjoi bu özelliği ile klasik bir marka görüntüsünden sıyrılıyor.Ve  herkesin sevdiği bir figüre dönüşüyor.   Da..

Enjoi

Enjoi Tummy Sticks Rails Blue

rating

₺166,88

Vergiler Hariç: ₺166,88

Enjoi Tummy Sticks Rails BlueBir paket içerisinde 2 adet vardır. Pakete vidalar dahildir.Mumsuz, traşsız uzun kayışlar için…Enjoi, profesyonel kaykaycı Marc Johnsen tarafından kurulmuştur. Reklamlarında içeriği kaykay ve kaykay olmayan konuları karıştırarak işlerler. Herhangi bir kalıba yada tarza sığdırılamayan oldukça orjinal bir kurumsal kişiliğe sahip olan Enjoi bu özelliği ile klasik bir marka görüntüsünden sıyrılıyor.Ve  herkesin sevdiği bir figüre dönüşüyor.   Daha fazla Enjoi için tıklayınKaykay Nasıl Seçilir merak ediyorsanız bu yazıya tıklayın.Sık sorulan sor..

Enjoi

Enjoi Tummy Sticks Rails Green

rating

₺166,88

Vergiler Hariç: ₺166,88

Enjoi Tummy Sticks Rails GreenBir paket içerisinde 2 adet vardır. Pakete vidalar dahildir.Mumsuz, traşsız uzun kayışlar için…Enjoi, profesyonel kaykaycı Marc Johnsen tarafından kurulmuştur. Reklamlarında içeriği kaykay ve kaykay olmayan konuları karıştırarak işlerler. Herhangi bir kalıba yada tarza sığdırılamayan oldukça orjinal bir kurumsal kişiliğe sahip olan Enjoi bu özelliği ile klasik bir marka görüntüsünden sıyrılıyor.Ve  herkesin sevdiği bir figüre dönüşüyor.   Daha fazla Enjoi için tıklayınKaykay Nasıl Seçilir merak ediyorsanız bu yazıya tıklayın.Sık sorulan so..

Enjoi

Enjoi Tummy Sticks Rails Red

rating

₺166,88

Vergiler Hariç: ₺166,88

Enjoi Tummy Sticks Rails RedBir paket içerisinde 2 adet vardır. Pakete vidalar dahildir.Mumsuz, traşsız uzun kayışlar için…Enjoi, profesyonel kaykaycı Marc Johnsen tarafından kurulmuştur. Reklamlarında içeriği kaykay ve kaykay olmayan konuları karıştırarak işlerler. Herhangi bir kalıba yada tarza sığdırılamayan oldukça orjinal bir kurumsal kişiliğe sahip olan Enjoi bu özelliği ile klasik bir marka görüntüsünden sıyrılıyor.Ve  herkesin sevdiği bir figüre dönüşüyor.   Daha fazla Enjoi için tıklayınKaykay Nasıl Seçilir merak ediyorsanız bu yazıya tıklayın.Sık sorulan soru..

Enjoi

Enjoi Tummy Sticks Rails Yellow

rating

₺166,88

Vergiler Hariç: ₺166,88

Enjoi Tummy Sticks Rails YellowBir paket içerisinde 2 adet vardır. Pakete vidalar dahildir.Mumsuz, traşsız uzun kayışlar için…Enjoi, profesyonel kaykaycı Marc Johnsen tarafından kurulmuştur. Reklamlarında içeriği kaykay ve kaykay olmayan konuları karıştırarak işlerler. Herhangi bir kalıba yada tarza sığdırılamayan oldukça orjinal bir kurumsal kişiliğe sahip olan Enjoi bu özelliği ile klasik bir marka görüntüsünden sıyrılıyor.Ve  herkesin sevdiği bir figüre dönüşüyor.   Daha fazla Enjoi için tıklayınKaykay Nasıl Seçilir merak ediyorsanız bu yazıya tıklayın.Sık sorulan s..

Independent

independent Genuine Parts Pivot Cups(2 adet)

rating

₺43,68

Vergiler Hariç: ₺43,68

independent Genuine Parts Pivot Cups(2 adet)INDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent hafiflikleri ve sağlamlıklarıyla efsane haline gelen truck’larının yanı sıra vida, somun, pivot cup, riser, bushing gibi tüm kaykay aksesuarları üretimini de yapmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck ve aksesuarlarını kullanmaktadır...

Independent

Independent Kaykay Axle Nuts(Küçük)

rating

₺21,28

Vergiler Hariç: ₺21,28

Tekerleri tutan vidadır,1 adet fiyatıdır.Independent Genuine Parts Axle NutsINDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent hafiflikleri ve sağlamlıklarıyla efsane haline gelen truck’larının yanı sıra vida, somun, pivot cup, riser, bushing gibi tüm kaykay aksesuarları üretimini de yapmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck ve aksesuarlarını kullanmaktadır...

Independent

Independent Kingpin Kaykay Somun(Büyük)

rating

₺21,28

Vergiler Hariç: ₺21,28

Independent Kingpin Kaykay Somun Tek Fiyatı,1 Kaykay İçin 2 Adet Alınır.INDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent hafiflikleri ve sağlamlıklarıyla efsane haline gelen truck’larının yanı sıra vida, somun, pivot cup, riser, bushing gibi tüm kaykay aksesuarları üretimini de yapmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck ve aksesuarlarını kullanmaktadır...

Tool Dose Kaykay Metal ✅

rating

₺110,88

Vergiler Hariç: ₺110,88

Kaykay setup aparatı...

Tool Dose T Kaykay Siyah

rating

₺278,88

Vergiler Hariç: ₺278,88

Jart kaykay tool monte-demonte aparatı...

Tool Dose Y Kaykay Siyah✅

rating

₺558,88

Vergiler Hariç: ₺558,88

Dose Skate Tool, kamyonlarınızı ve tekerleklerinizi monte etmek için uygun, çok pratik, çok yönlü bir alettir. Ancak asıl vurgu, hırpalanmış akslarınızı eski haline getiren entegre kendinden hizalamalı diş açıcıdır.Özellikler:- 3/8'' lokma- 1/2'' lokma- 9/16'' lokma- kendiliğinden hizalanan diş açıcı- 7/32'' Allen anahtarı (Grindking Kingpin için)- Yıldız uçlu tornavidalarProduktinformationenSkatetool von Pig Wheels mit vielen Schraubmöglichkeiten für die Achsen- und Rollenmontage. Als besonderes Gimmick verfügt das Tool über einen hochwertigen Gewindeschneider, mit dem ihr eure ausgenudelten ..

Jart

Tool Jart T Kaykay Kırmızı

rating

₺392,00

Vergiler Hariç: ₺392,00

Jart kaykay tool monte-demonte aparatı...

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)