Truck/Dingil

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Independent

Independent 139 Hollow Stg 11 Slv Kaykay Truck

rating

₺2.737,28

Vergiler Hariç: ₺2.737,28

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Independent 139 Stage 11 Hollow Silver Kaykay Truck,Standart Independent Trucklardan %10 Daha Hafif,Hollow Kingpin ve Axle' e Sahiptir.Peki sizin için hangi Independent Truck uygun? Aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz INDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent truck’lar (dingiller) hafif ve uzun ömürlü olmasıyla meşhurdur. Independent truck’ların üretimi dünyanın sadece skateboard truck üretimi yapan tek fabrikası olan San Fransisco’da Ermico Enterprises’ta yapılmaktadır. Dünyanın en iyi ..

Independent

Independent 139 Stage 11 Kaykay Truck

rating

₺2.617,44

Vergiler Hariç: ₺2.617,44

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Independent 139 Stage 11 Kaykay TruckINDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent truck’lar (dingiller) hafif ve uzun ömürlü olmasıyla meşhurdur. Independent truck’ların üretimi dünyanın sadece skateboard truck üretimi yapan tek fabrikası olan San Fransisco’da Ermico Enterprises’ta yapılmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck kullanmaktadır. Peki sizin için hangi Independent Truck uygun? Aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz..

Independent

Independent 144 Hollow Stg 11 Slv Kaykay Truck

rating

₺2.815,68

Vergiler Hariç: ₺2.815,68

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Independent 144 Stage 11 Hollow Silver Kaykay Truck,Standart Independent Trucklardan %10 Daha Hafif,Hollow Kingpin ve Axle' e Sahiptir.Peki sizin için hangi Independent Truck uygun? Aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz INDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent truck’lar (dingiller) hafif ve uzun ömürlü olmasıyla meşhurdur. Independent truck’ların üretimi dünyanın sadece skateboard truck üretimi yapan tek fabrikası olan San Fransisco’da Ermico Enterprises’ta yapılmaktadır. Dünyanın en iyi ..

Independent

Independent 144 Slayer Stage 11 Polished Silver Kaykay Truck

rating

₺2.798,88

Vergiler Hariç: ₺2.798,88

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.144 Stage 11 Slayer Polished Silver Kaykay TruckINDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent truck’lar (dingiller) hafif ve uzun ömürlü olmasıyla meşhurdur. Independent truck’ların üretimi dünyanın sadece skateboard truck üretimi yapan tek fabrikası olan San Fransisco’da Ermico Enterprises’ta yapılmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck kullanmaktadır. Peki sizin için hangi Independent Truck uygun? Aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz..

Independent

Independent 144 Stage 11 Kaykay Truck

rating

₺2.617,44

Vergiler Hariç: ₺2.617,44

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Independent 144 Stage 11 Kaykay TruckINDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent truck’lar (dingiller) hafif ve uzun ömürlü olmasıyla meşhurdur. Independent truck’ların üretimi dünyanın sadece skateboard truck üretimi yapan tek fabrikası olan San Fransisco’da Ermico Enterprises’ta yapılmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck kullanmaktadır. Peki sizin için hangi Independent Truck uygun? Aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz..

Independent

Independent 149 Hollow Stg 11 Slv Kaykay Truck

rating

₺2.868,32

Vergiler Hariç: ₺2.868,32

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Independent 149 Stage 11 Hollow Silver Kaykay Truck,Standart Independent Trucklardan %10 Daha Hafif,Hollow Kingpin ve Axle' e Sahiptir.INDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent truck’lar (dingiller) hafif ve uzun ömürlü olmasıyla meşhurdur. Independent truck’ların üretimi dünyanın sadece skateboard truck üretimi yapan tek fabrikası olan San Fransisco’da Ermico Enterprises’ta yapılmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck kullanmaktadır. Peki sizin ..

Independent

Independent 149 Stage 11 Kaykay Truck✅

rating

₺2.617,44

Vergiler Hariç: ₺2.617,44

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Independent 149 Stage 11 Slv Kaykay TruckINDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent truck’lar (dingiller) hafif ve uzun ömürlü olmasıyla meşhurdur. Independent truck’ların üretimi dünyanın sadece skateboard truck üretimi yapan tek fabrikası olan San Fransisco’da Ermico Enterprises’ta yapılmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck kullanmaktadır. Peki sizin için hangi Independent Truck uygun? Aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz..

Independent

Independent 159 Stage 11 Polished Kaykay Truck✅

rating

₺2.617,44

Vergiler Hariç: ₺2.617,44

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Independent 159 Stage11 Polished Kaykay TruckINDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent truck’lar (dingiller) hafif ve uzun ömürlü olmasıyla meşhurdur. Independent truck’ların üretimi dünyanın sadece skateboard truck üretimi yapan tek fabrikası olan San Fransisco’da Ermico Enterprises’ta yapılmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck kullanmaktadır. Peki sizin için hangi Independent Truck uygun? Aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz Kader Sylla Ind..

Independent

Independent 159 Stg 11 Holl Dsr Kaykay Truck

rating

₺2.565,92

Vergiler Hariç: ₺2.565,92

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Independent 159 Stage 11 Hollow Dsr Kaykay TruckINDEPENDENT efsanesi Santa Cruz, Kaliforniya’da, 1978 yılında doğmuştur. Kısaca “Indy” olarak ta bilinir. Independent truck’lar (dingiller) hafif ve uzun ömürlü olmasıyla meşhurdur. Independent truck’ların üretimi dünyanın sadece skateboard truck üretimi yapan tek fabrikası olan San Fransisco’da Ermico Enterprises’ta yapılmaktadır. Dünyanın en iyi pro skater’larının neredeyse tamamı Independent Truck kullanmaktadır. Peki sizin için hangi Independent Truck uygun? Aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz..

Pow

Pow Supply Co 139 Gla Kaykay Truck✅

rating

₺943,04

Vergiler Hariç: ₺943,04

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Pow Supply Co 139 New Gla TruckGenişlik: 139mmYüksek performans, uzun ömürPow Supply Co Hakkında:A'dan Z'ye, tüm bileşenlerinde en üst düzey kaliteyi sunan tam bir Pro kaykay markasıdır Pow Supply Co. Her seviye için uygundur. Eşsiz bir kaliteyi harika bir fiyatla takdim eder. Tasarımları ise çarpıcıdır. Kaykay dünyasının kendine özgü enerjisini, ilhamını sokaklardan alan özgün ve yaratıcı fikirlerle buluşturur...

Pow

Pow Supply Co 144 Gla Kaykay Truck

rating

₺943,04

Vergiler Hariç: ₺943,04

* Fiyat çift Truck fiyatıdır.Pow Supply Co 144 New Gla TruckGenişlik: 144mmYüksek performans, uzun ömürPow Supply Co Hakkında:A'dan Z'ye, tüm bileşenlerinde en üst düzey kaliteyi sunan tam bir Pro kaykay markasıdır Pow Supply Co. Her seviye için uygundur. Eşsiz bir kaliteyi harika bir fiyatla takdim eder. Tasarımları ise çarpıcıdır. Kaykay dünyasının kendine özgü enerjisini, ilhamını sokaklardan alan özgün ve yaratıcı fikirlerle buluşturur...

Tensor

Tensor 5,25 Mag Light Bar Daewon Truck ✅✅

rating

₺2.352,00

Vergiler Hariç: ₺2.352,00

NOT:İlk resim temsilidir.Magnezium Light serisi,ikinci resindeki ürün gönderilecektir.Tensor 5,25 Mag Light Glossy Safety Yellow TruckTensor 5,25 Mag Light Glossy Safety Yellow Truck bir çift (2 adet) yani bir kaykay seti için yeterli adet olarak ve yanında sticker paketi hediyesi.Truck Yüksekliği: Reg (Yüksek) / Truck Genişliği: 5,25ALL TERRAIN TRUCK ÖZELLİKLERİ:DAHA YÜKSEK TRUCK (55MM mil yüksekliği) – Daha sıkı dönüşler ve daha az teker değmesi (wheel bite). Yüksek trucklar tahta ve tekerlek arasında ki mesafeyi arttırır. Bu sayede tekerleklerin dönüşlerde yada atlamalarda tahtaya değm..

Tensor

Tensor 5,25 Mag Light Lo Black Truck ✅✅

rating

₺2.352,00

Vergiler Hariç: ₺2.352,00

Tensor 5,25 Mag Light Glossy Safety Yellow TruckTensor 5,25 Mag Light Lo Black Truck bir çift (2 adet) yani bir kaykay seti için yeterli adet olarak ve yanında sticker paketi hediyesi.Truck Yüksekliği: Reg (Yüksek) / Truck Genişliği: 5,25ALL TERRAIN TRUCK ÖZELLİKLERİ:DAHA YÜKSEK TRUCK (55MM mil yüksekliği) – Daha sıkı dönüşler ve daha az teker değmesi (wheel bite). Yüksek trucklar tahta ve tekerlek arasında ki mesafeyi arttırır. Bu sayede tekerleklerin dönüşlerde yada atlamalarda tahtaya değme riski azalıyor. Ayrıca dönüş açısını yükselterek daha net dönüşler yapmanızı sağlar.ZARİF GEOMET..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)