Creature

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Creature

Creature 8 Deathcard SM Kaykay Tahtası✅

rating

₺2.275,84

Vergiler Hariç: ₺2.275,84

Creature 8 Deathcard SM Kaykay Tahtası * ÖNEMLİ: Sadece tahtadır, komple (tam) kaykay değildir.* Zımpara ve Sticker seti hediyelidir!CREATURE Kaykay TakımıDarren Navarrette, Al Partanen, David Gravette, Taylor Bingaman, Sam Hitz, Stu Graham, Willis Kimbel, Ryan Reyes, Chris Russell, Milton Martinez, Jimmy Wilkins, Peter Raffin, Kevin Bækkel, Truman Hooker..

Creature

Creature 8,47 Provost Beer Kaykay Tahtası

rating

₺3.189,00

Vergiler Hariç: ₺3.189,00

Creature 8,47 Provost Beer Kaykay Tahtası * ÖNEMLİ: Sadece tahtadır, komple (tam) kaykay değildir.* Zımpara ve Sticker seti hediyelidir!CREATURE Kaykay TakımıDarren Navarrette, Al Partanen, David Gravette, Taylor Bingaman, Sam Hitz, Stu Graham, Willis Kimbel, Ryan Reyes, Chris Russell, Milton Martinez, Jimmy Wilkins, Peter Raffin, Kevin Bækkel, Truman Hooker..

Creature

Santa Cruz 8,5 Crane Dot Blk Kaykay Tahtası

rating

₺2.881,00

Vergiler Hariç: ₺2.881,00

Santa Cruz 8,5 Crane Dot Blk Kaykay Tahtası * ÖNEMLİ: Sadece tahtadır, komple (tam) kaykay değildir.* Zımpara ve Sticker seti hediyelidir!SANTA CRUZ hakkında1973 yılında Kaliforniya'da doğan kaykay dünyasının bu en köklü markası, Jim Phillips tarafından tasarlanmış ikonik Screaming Hand logosu ile tüm dünyada tanınıyor. Motto'su çarpıcı yaratıcılık. Modern kaykay tarihinde çığır açan pek çok yenilikte imzası yer alan Santa Cruz günümüzde nefes kesen tasarımlara sahip kaykay, longboard, cruiser, giyim ve aksesuar koleksiyonları çıkartıyor. Deck tasarımlarını ise Ken Taylor y..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)